Microsoft Certified Partner Microsoft Certified Partner polski English

O nas

Misją Starsoft jest dostarczanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT, dopasowanych do wymagań współczesnego biznesu. Chcemy rozwijać naszą działalność na cały świat, oferując innowacyjność, profesjonalizm i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą która od roku 2000 rozwija się w najnowocześniejszych technologiach, które dostarczane są do naszych klientów w formie outsourcingu, produktach na zamówienie oraz produktach Starsoft. Poprzez wdrożone procesy wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby nieustannie poszerzać naszą wiedzę i optymalizować procesy produkcyjne.

Obecnie nasza firma zatrudnia około 40 pracowników. Nasza kadra to grupa młodych i doświadczonych osób, tworzących dynamiczne zespoły, gotowe podjąć się najbardziej wymagających wyzwań.

W roku 2010 firma Starsoft otrzymała prestiżowy certyfikat Microsoft Certififed Partner, który jest dowodem wysokiego poziomu wiedzy w zakresie technologii Microsoft. Obecnie posiadamy potwierdzone kompetencje w:
  • Business Inteligence – analityka biznesowa
  • Data Management Solutions – rozwiązania dla zarządzania danymi
Microsoft Certified Partner 2010
W roku 2011 firma Starsoft poszerzyła swoje kompetencje w ramach certyfikatu Microsoft Certififed Partner o Project and Portfolio Management Microsoft Certified Partner 2011

Kontakt

ul. Wita Stwosza 9B
83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 732 27 20
fax: +48 58 732 27 24
wyślij zapytanie

Microsoft Partner

W roku 2010 firma Starsoft otrzymała prestiżowy certyfikat Microsoft Certififed Partner, który jest dowodem wysokiego poziomu wiedzy w zakresie technologii Microsoft.
czytaj dalej